Archiwum - Aktualności Gimnazjum

01 czerwca 2017 18:46

WYCIECZKA KLAS TRZECICH DO KUDOWY ZDRÓJ

W dniach od 24 do 26 maja klasy trzecie gimnazjum wybrały się wycieczkę do Kudowy Zdrój pod opieką wychowawców – p. Magdaleny Horodyskiej-Garbiec, p. Renaty Konarskiej oraz p. Natalii Kukułki. Po podróży szynobusem grupa dotarła pieszo do ośrodka noclegowego Sudeckie Chaty. Następnie udali się do Muzeum Zabawek, po czym przeszli do Kaplicy Czaszek. Wieczorem odbyło się ognisko. Drugi dzień grupa spędziła w Kłodzku. Uczniowie udali się na premierę filmu "Gwiazdy". Po filmie każdy zjadł pyszną pizzę. Po powrocie do Kudowy spędzili miło czas w ośrodku na grach zespołowych i tańcach do wieczora. Ostatniego dnia uczniowie udali się do miejsca znanego jako Szlak Ginących Zawodów. Dowiedzieli się tam o życiu i pracy ludzi z dawnych lat. Po drodze wstąpili to czeskiego sklepu, by zaopoatrzyć się w smakołyki. Około godziny 17 grupa udała się na dworzec PKP skąd odjeżdżał szynobus do Świdnicy, gdzie na wszystkich czekali stęknieni rodzice.

Roksana Blicharska

Aleksandra Gańko