Archiwum - Aktualności Gimnazjum

19 maja 2017 12:23

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁKĘ KOSZYKOWĄ

Na zajęciach pozalekcyjnych rywalizowało ze sobą 5 reprezenatcji klasowych. Rozgrywki odbyły się systemem "każdy z każdym". Do 1/2 finału uzyskały awans reprezentacje klas:

III c - II b     wynik   8 - 14

IIIa -  III b    wynik 18 - 7

Mistrzem Szkoły w piłce koszykowej  została reprezentacja klasy II b w składzie:  Hamerski, Sowa, Kmiecik, Nahrebecki, Matyjaszczyk. Po zaciętym i wyrównanym meczu finałowym z klasą III a o zwycięztwie zadecydowała dogrywka i rzuty osobiste.

Wynik finału

IIb- IIIa 14 -13

Uczestnicy finału otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze ufundowane przez Radę Rodziców. Zapraszam do udziału w następnych rozgrywkach klasowych.

Adam Radzikowski