Archiwum - Aktualności Szkoła Podstawowa

26 czerwca 2017 15:27

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Dnia 23 czerwca 2017r. o godzinie 8.00 odbyła się uroczysta akademia  zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Apel został przygotowały klasy szóste pod kierunkiem wychowawców Joanny Marcinkowskiej i Anny Kasprzyk oraz pani Edyty Migo. W apelu uczestniczyli uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne pracownicy obsługi oraz goście. Swoją obecnością zaszczyciła nas przedstawicielka Urzędu Gminy w Marcinowicach -  pani Anna Czernicka. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w imieniu całej społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej w Marcinowicach uroczyście pożegnali Pana Dyrektora Kazimierza Misia oraz Panią Pedagog Elżbietę Janik, wręczając im symboliczne laurki oraz kwiaty. Podczas uroczystości wręczone również zostały nagrody dla uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, uzyskali 100% frekwencję,  największą liczbę punktów  z zachowania, osiągnęli sukcesy sportowe jak również nagrodzeni zostali uczniowie za zbiórkę surowców wtórnych. Wręczono również podziękowania i listy gratulacyjne rodzicom, którzy zawsze służyli swoją pomocą przy organizacji imprez szkolnych i klasowych. Po zakończonej części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas a następnie wzięli udział we mszy świętej w kościele parafialnym.

Na koniec pozostaje nam podziękować wszystkim pracownikom i uczniom naszej szkoły za kolejny udany rok. Życzymy wszystkim udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.

Tekst  Anna Kasprzyk