Archiwum - Aktualności Szkoła Podstawowa

26 czerwca 2017 15:13

WYCIECZKA KLASY IIIA DO ARBORETUM

9  VI 2017 r. klasa  IIIa  odbyła wycieczkę do Arboretum w Wojsławicach. Uczestniczyło w niej 19 uczniów, opiekunowie –P. Adriana Palej, P. Magdalena Majewska oraz kierownik wycieczki P. Alicja Śliwkiewicz. Wyjazd  miał na celu obcowanie z naturą, rozpoznawanie znanych oraz poznawanie nowych gatunków roślin rosnących w parku. Był także okazją do wykonania  zdjęć indywidualnych i klasowych. Dzieci zabrały ze sobą ciekawe rekwizyty i gadżety, które zostały wykorzystane podczas sesji fotograficznej. Autorką pleneru fotograficznego była P. Magdalena Majewska. Wycieczka spełniła oczekiwania uczestników, bo dopisała im pogoda,  humor nie opuszczał nikogo i można było kupić żywą pamiątkę w pobliskim firmowym sklepie. Wyjazd w plener do Arboretum w Wojsławicach, z pewnością zostanie na dłużej w pamięci uczestników. W konkursie plastycznym na temat wycieczki zwyciężyli: Oliwia Cybruch I miejsce, Julia Rudlicka i Nicola Bielawa II miejsce oraz Roksana Palej i Izabela Orkisz III miejsce.

Tekst: A. Śliwkiewicz