Archiwum - Aktualności Szkoła Podstawowa

19 czerwca 2017 17:51

SZKOLNY OMNIBUS

02 czerwca 2017 r. odbył się w Szkole Podstawowej w Marcinowicach VI Szkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej Omnibus dla uczniów klas 1-3. Uczestnicy konkursu odpowiadali na pytania dotyczące różnych dziedzin życia.

Komisja w składzie : p. Brenadetta Gaik , p. Sylwia Jastrzębska, p. Anna Bożek  nagrodziła następujących uczniów:

na poziomie klas I -  Dominika Bech I b

na poziomie klas II -  Bartosz Rozenek II c

na poziomie klas III- Aleksander Kucharski III b

Omnibusem klas I-III został uczeń klasy III b Aleksander Kucharski, który uzyskał największą liczbę punktów.

Wszyscy uczestnicy VI Szkolnego Omnibusa dla klas I-III otrzymali dyplomy oraz drobne upominki  ufundowane przez Dyrektora Zespołu Szkół w Marcinowicach  p. Kazimierza Misia oraz Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Marcinowicach.

Tekst: S.Jastrzębska, A. Bożek