Archiwum - Aktualności Szkoła Podstawowa

28 listopada 2016 16:01

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE W LOOPYS WORLD

16 listopada 2016 r. oddziały przedszkolne wybrały się na wycieczkę do Rodzinnego Centrum Rozrywki  Loopys World. Wzięło w niej udział 32 uczniów oraz opiekunki: Pani Sylwia Jastrzębska, Pani Agnieszka Olchowa, Pani Monika Jarzyna i Pani Sylwia Urbańska. Dzieci podczas zabawy  na dwupoziomowej sali rozwijały i doskonaliły  sprawność ruchową, ćwiczyły zręczność oraz orientację w terenie. Korzystały z wielopoziomowej konstrukcji ruchowej, labiryntów, torów przeszkód, trampolin, zjeżdżalni i wielu innych atrakcji. Po świetnej zabawie udaliśmy się do Restauracji McDonalds na ciepły posiłek.

Tekst :Monika Sordyl