Archiwum - Aktualności Szkoła Podstawowa

07 listopada 2016 19:03

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA KLAS 0 - III ”MIESZKAŃCY LASU”

25 października 2016 r. w Szkole Podstawowej w Marcinowicach zostały ogłoszone wyniki Konkursu plastycznego zorganizowanego dla klas 0-III pt. „Mieszkańcy lasu”. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ wpłynęło aż 59 prac plastycznych. Po długich obradach jury w składzie p. Bernadetta Gaik,  p. Agnieszka Lato, p. Katarzyna Kosałka wyłoniło 9 nagród, które otrzymali: Aleksandra Preis, Nicola Bielawa, Laura Kosztur, Julia Bobela, Zuzanna Sordyl, Weronika Nosek, Edyta Szczypek, Adrian Kluza  i Alan Papazisis.

Nagrody oraz słodkości ufundowała Rada Rodziców SP w Marcinowicach oraz Mały Samorząd Uczniowski.

Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w konkursie.

Monika Sordyl i Agnieszka Lato