WITAMY NA NASZEJ STRONIE :: WITAMY NA NASZEJ STRONIE :: WITAMY NA NASZEJ STRONIE:: WITAMY NA NASZEJ STRONIE::WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Archiwum - Aktualności

07 czerwca 2017 20:09

W URZĘDZIE GMINY

6 czerwca 2017 roku samorządy uczniowskie Szkoły Podstawowej oraz Rada Uczniów Publicznego Gimnazjum na zaproszenia wójta gminy Władysława Gołębiowskiego złożyły wizytę w Urzędzie Gminy Marcinowice.Spotkanie zorganizowane zostało w związku z obchodami  Dnia Dziecka i Dnia Samorządu Terytorialnego. Wójt Gminy Władysław Gołębiowski,  przewodnicząca Rady Gminy Bożena Lema, Sekretarz Gminy Alicja Synowska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Dawid Sobczyk oraz pracownik urzędu Pani Dagmara Gorłowska zapoznali zwiedzających z zasadami funkcjonowania gminy i urzędu.  Uczniowie odwiedzili też poszczególne referaty urzędu oraz mogli zasiąść w „fotelu wójta”.  Wzięli też udział w konkursie wiedzy na temat Gminy Marcinowice, jej symboli oraz organizacji pracy urzędu. Był też czas na złożenie propozycji i  pomysłów do realizacji w gminie, które  były rzeczowe i przemyślane.

Dla dzieci przygotowano  słodki poczęstunek. Każde z nich otrzymało pamiątkowy album „Gmina Marcinowice na dawnych pocztówkach”. Dziękujemy wszystkim za umożliwienie zobaczenia pracy urzędu.

J. Chrapusta

 

 

 

Przeczytano: 437 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: