WITAMY NA NASZEJ STRONIE :: WITAMY NA NASZEJ STRONIE :: WITAMY NA NASZEJ STRONIE:: WITAMY NA NASZEJ STRONIE::WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Aktualności

01 grudnia 2019 21:41 | Aktualności

SPRAWNOŚĆ PŁYWAKA

 26.11.2019 r. kl. IIb zakończyła 20 godzinny kurs nauki pływania, który odbywał się w ramach projektu „Umiem pływać” w Parku Wodnym „Aquarius” w Bielawie. Uczniowie pod kierunkiem instruktorki nauki pływania - P. Aleksandry Skowron,  nauczyli  się technik pływania  na piersiach i grzbiecie, nurkowania w dal i w głąb, skoków do wody, zaliczyli wszystkie 4 sprawdziany: RYBKA, FOKA, NUREK, DELFINEK. Z wielką radością przyjęli wiadomość od wychowawczyni, że właśnie zdobyli sprawność Pływaka i otrzymają wlepkę Pływak/Wodniak do Legitymacji Sprawnego Dolnoślązaczka. - To bardzo dobra grupa!  - mówiła instruktorka pływania. - Bardzo się cieszę, że wszyscy tak się zmobilizowali i wykorzystali swoją szansę - dodała wych. Alicja Śliwkiewicz.

Realizatorem programu jest Dolnośląska Federacja Sportu z siedzibą we Wrocławiu w porozumieniu z Gminą Marcinowice. Projekt realizowany jest ze środków Funduszu Zajęć Sportowych w ramach dotacji Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Przeczytano: 197 razy. Wydrukuj|Do góry