20 listopada 2019 21:24 | Aktualności

MOJA PIERWSZA KSIĄŻKA Z BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

20 listopada 2019 r. wręczono nagrody i wyróżnienia w konkursie plastycznym"Moja pierwsza książki z biblioteki", w którym uczestniczyli uczniowie klas pierwszych. Zadaniem pierwszaków było wykonanie ilustracji do przeczytanej książki. Na konkurs wpłynęło 26 prac, które dzieci wykonały różnymi technikami. Wszystkie prace mozna obejrzeć na wystawie pokonkursowej na łączniku. Przy ocenie jury wzięło pod uwagę samodzielność, estetykę  i pomysłowość ich wykonania. Dyplomy oraz nagrody wręczyła pani dyrektor Beata Golczewska i przewodnicząca Rady Rodziców pani Monika Swigost. Wśród laureatów znaleźli się:  A. Hryniewiecka, N.Szustka, H. Dworniczak, Sz. Bełz, B. Cylny, M. Błoński. Wyróżniono prace: G. Wajdy, M. Świgost, I. Fałata, B. Podanowskiego, L. Pikos, L. Nowak, F. Kowalczuka, N. Ryżaka, W. Richtscheida. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród, dzieciom za aktywny udział, rodzicom za pomoc i zapraszamy do szkolnej biblioteki.

Ta miła uroczystość była okazją do podziękowania dzieciom i młodzieży za zaangażowanie w akcję ,,Zbieramy żołędzie i kasztany, zimą leśnym zwierzętom je damy” organizowanej przez Nadleśnictwo Świdnica, Lasy Państwowe. Wszystkie oddzialy otrzymały dyplomy za udział w tym przedsięwzięciu.

Bernadetta Gaik

Anna Bożek