WITAMY NA NASZEJ STRONIE :: WITAMY NA NASZEJ STRONIE :: WITAMY NA NASZEJ STRONIE:: WITAMY NA NASZEJ STRONIE::WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Aktualności

05 października 2019 21:12 | Aktualności

II NOC BIBLIOTEK ZA NAMI

4 października o godzinie 16.00 rozpoczęliśmy w naszej szkole Noc Bibliotek. Jest to akcja organizowana przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. W imprezie uczestniczyli, poza dyrekcją, nauczycielami, uczniami, wójt Gminy Marcinowice pan S. Leń, radna Rady Gminy Marcinowice pani  B. Lema, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury pan D. Sobczyk oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Aleksandra Świgost. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od przeczytania wiersza Joanny Mueller „Wierszowiązałki”, następnie uczniowie podzieleni na grupy zmagali się z różnego rodzaju zadaniami związanymi z książką, literaturą. Utrudnieniem było to, że w ten wieczór sale lekcyjne zmieniły nazwę między innymi na Komiksowy Pociąg, Znani i Lubiani, Pocięte i Połączone, Pracownia Dżepetta … Jednym z  zadań były popularne kalambury, które sprawiły kłopot niektórym zespołom. 

Po zmaganiach intelektualnych przyszedł czas na przyjemności: słodycze i pizzę oraz nagrody dla drużyn biorących  udział w konkursach. Na zakończenie wspólnie obejrzeliśmy film familijny  „Ptyś i Bill”.  O 21.00 Uczniowie pełni wrażeń wraz rodzicami udali się do domów. Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom, gościom, za poświęcony czas. Szczególne słowa podziękowania należą się nauczycielom: pani B. Wolskiej, pani J. Chrapuście, pani D. Hurlak, pani E. Weryńskiej, pani N. Kukułce, pani M. Horodyskiej – Garbiec, pani M. Dworniczak, pani G. Synowskiej, panu J. Gaikowi.

Przeczytano: 303 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: