17 czerwca 2019 09:33 | Aktualności

NAJMŁODSI CZYTELNICY NAGRODZENI

W ostatnim tygodniu roku szkolnego rozstrzygnięto szkolny konkurs "Dzienniczek Przeczytanych Książek", w którym uczestniczyli uczniowie klas I - III.  Konkurs miał  na celu propagowanie czytania wśród najmłodszych uczniów, rozwijanie zainteresowań czytelniczych. Od lutego zainteresowani uczniowie prowadzili systematycznie dzienniczki, w którym zamieszczali informacje o książce oraz wykonywali ilustrację. Dzieci wykazały się pomysłowością i oryginalnością prezentacji przeczytanych lektur.  Jury miało nie lada problem z wyborem zwycięzcy.

Oto laureaci konkursu:

A. Wrzos, H. Olchowa, A. Rokicka z klasy I B,  M. Madaliński, Sz. Glebkowicz, W. Szustka, K. Spyrka, K. Chmielarczyk, N. Józefiak, J. Bobela, M. Adamska, A. Jarzyna, O. Guścin. O. Bagińska, A. Stawiak z klasy II a

Wszyscy uczestnicy oraz laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą zabawę z książkami!

Bernadetta Gaik