07 czerwca 2019 12:59 | Aktualności

WYOBRAŹNIA BEZ GRANIC

Wyobraźnią bez granic wykazali się uczniowie naszej szkoły: Julia Paszkowska oraz Radosław Majcherczyk, którzy brali udział w V Powiatowym Przeglądzie Talentów Młodzieży organizowanym przez Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Trójki przy III Liceum  Ogólnokształcącym w Świdnicy „SATelita”.  Nasi reprezentanci zgłosili się do konkursu poetyckiego pt. „Granice wyobraźni”, podczas którego reprezentowali swe utwory, wykazując się kunsztem poetyckim, niesztampowym podejściem do tematu, oryginalnością spojrzenia na to, co nam w duszy gra. Zwycięzcą okazał się Radosław  – zajął I miejsce, Julia otrzymała wyróżnienie. Opiekunem naszych laureatów jest pan Janusz Gaik.