06 czerwca 2019 11:29 | Aktualności

BARTEK ZWYCIĘZCA

Tym razem to nie o tytule noweli Henryka Sienkiewicza! Dnia 3 czerwca 2019r. odbyło się w Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój w Wałbrzychu uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu  „Kartka do Europejczyka”, zorganizowanego przez Posła na Sejm RP Tomasza Siemoniaka. Bartłomiej Tomczak z VIII A zdobył II nagrodę spośród 100 prac nadesłanych z powiatów: dzierżoniowskiego, kłodzkiego, świdnickiego i wałbrzyskiego. Wśród dołączonych zdjęć znajduje się nagrodzona praca ucznia. W konkursie brali też udział inni zdolni uczniowie, których przygotowały Panie: Angelika Surosz i Grażyna Synowska.

W nagrodę Bartek wraz z opiekunką- Panią Grażyną Synowską pojadą 10 czerwca 2019 roku do Warszawy zwiedzać wraz z Posłem Tomaszem Siemoniakiem Sejm i Senat RP oraz zabytki Warszawy.

Gratulujemy sukcesu !

Grażyna Synowska