02 czerwca 2019 19:18 | Aktualności

BIEG Z MISIEM

28  maja  2019r.  dzieci  z  oddziałów przedszkolnych  uczestniczyły w  imprezie  biegowej „Z MISIEM DO METY’’. Było to kolejne działanie w ramach realizacji projektu "Wędrówka Misia Marcinka". Do tego sportowego wydarzenia przygotowywaliśmy się ćwicząc  biegi  w ogrodzie przedszkolnym oraz na sali gimnastycznej. Dzieci  przebiegły  na  rozgrzewkę  trasę przygotowaną przez Pana Przemka Malczyka –nauczyciela w-f, a  następnie  wystartowały w biegu z misiem. Nasz Miś Marcinek uważnie obserwował wszystkich zawodników, którym kibicowały: Dyrektor Szkoły Podstawowej Pani Beata Golczewska, wychowawcy i organizatorki biegu Pani Bernadetta Gaik i Pani Monika Sordyl. Każdy z przedszkolaków ukończył bieg, ale jako pierwsi do mety dobiegli: Igor Paszkowski, Wiktor Richtscheid i Marcel Szuk. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale.

Monika Sordyl