17 maja 2019 12:30 | Aktualności

SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW

16 maja 2019r. w Szkole Podstawowej w Strzelcach odbył się Gminny Turniej „Małego Recytatora z Przedszkola”. Celem turnieju  była popularyzacja poezji przedszkolnej, wspieranie uzdolnień i pomoc w rozwijaniu zainteresowań oraz zachęcanie przedszkolaków do występów na scenie. Naszą szkołę reprezentowały dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a i 0b: Szymon Bełz, Amelia Chmiel, Hubert Dworniczak, Maja Hołubecka, Maja Świgost, Aleksandra Hryniewiecka, Antoni Janisławski, Wiktor Richtscheid, Nikola Styś, Sylwia Sydor i  Natalia Szustka. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali upominki oraz medale. Natomiast dwoje dzieci stanęło na podium i otrzymało nagrody główne, byli to: Wiktor Richtscheid i Hubert Dworniczak. Po uroczystym ogłoszeniu wyników przez jury dzieci udały się na słodki poczęstunek.

Monika Sordyl