13 maja 2019 11:53 | Aktualności

SUKCESY W BIEGACH W ROGOŹNICY

W dniu 11 maja 2019r., w sobotę, reprezentacja SP Marcinowice w składzie 33 uczniów brała udział, reprezentując wspólnie z SP Strzelce (15 uczniów) i Panem Bartłomiejem Wojsławem, Gminę Marcinowice w XXXIII Ogólnopolskich Biegach Przełajowych „Bieg Pamięci” Rogoźnica-Gross Rosen 2019. Nasi zawodnicy startowali w 8 biegach i wywalczyli: dwa drugie miejsca (Łabędź Olek IIIbs i Moczurad Szymon VIIIas); dwa trzecie miejsca (Greinert Jakub VIa i Leśniański Franek VIIIas); jedno czwarte miejsce (Ryżak Marcin IIIbs); dwa piąte miejsca (Legiejew Nikola IVas i Janisławski Dawid IIIbs) i jedno szóste miejsce (Lech Michał IIIc gim.).

Kilku innych zawodników i zawodniczek zmieściło się w pierwszych dwudziestkach swoich kategorii biegowych zdobywając, dla Gminy Marcinowice i powiatu świdnickiego, punkty w klasyfikacji Igrzysk LZS. Pogoda dopisała jak na zamówienie i jak widać na zdjęciach chyba wszyscy byli zadowoleni.

Do zobaczenia za rok - już dzisiaj zapraszam - Władysław Bielecki.