08 maja 2019 14:30 | Aktualności

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Szanowni Państwo,

nawiązując do pisma Dolnośląskiego Kuratora Oświaty  z dnia 29 kwietnia 2019 roku informuję, że istnieje możliwość organizowania dodatkowych zajęć pozalekcyjnych w związku z przeprowadzoną akcją strajkową. W naszej szkole w wyniku protestu zajęcia nie odbyły się faktycznie w ciągu 5 dni. Pozostałe z trzech tygodni przypadły na czas egzaminu gimnazjalnego, ósmoklasisty i świąt, które były zaplanowane w kalendarzu szkoły jako dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Zajęcia będą organizowane w porozumieniu z nauczycielami uczącymi dany przedmiot i wychowawcą klasy, będą miały charakter dobrowolny, a o harmonogramie dzieci zostaną poinformowane.