19 kwietnia 2019 14:05 | Aktualności

INFORMACJE W ZWIĄZKU ZE STRAJKIEM PRACOWNIKÓW OŚWIATY

Szanowni Rodzice,

informuję, że od 8 kwietnia 2019 r. trwa akcja strajkowa pracowników szkoły. W związku z tym zmieniona zostanie organizacja pracy szkoły. Uczniom, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki, szkoła zorganizuje zajęcia w godzinach zgodnych z tygodniowym planem zajęć

W związku z powyższym uprzejmie proszę o przekazanie informacji (sekretariat, dziennik elektroniczny- dyrektor szkoły ) do wtorku tj. 23.04.2019r. o  potrzebie zapewnienia opieki dla dziecka przez szkołę. Informacja ta jest dla mnie niezbędna, aby podjąć starania w zakresie prawidłowego zorganizowania opieki dla dzieci. Bardzo liczę i dziękuję za zrozumienie z Państwa strony. Harmonogram dowozów do szkoły pozostaje bez zmian.

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco poprzez stronę internetową
i dziennik elektroniczny. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Beata Golczewska
Renata Konarska