04 kwietnia 2019 09:45 | Aktualności

II GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ANGIELSKIEJ

28 marca uczniowie Szkoły Podstawowej w Marcinowicach wzięli udział w II Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej, który odbył się w Szkole Podstawowej w Strzelcach. Uczniowie zaprezentowali wybrane przez siebie utwory. Jury oceniało uczestników pod względem poprawności wymowy, interpretacji utworu oraz stopnia opanowania tekstu. Naszą Szkołę reprezentowało 6 uczniów. W kategorii klas IV-V Kinga Starzecka zajęła 1 miejsce, Laura Paszkowska zajęła 2 miejsce. W kategorii klas VI - VIII - 2 miejsce zajął Krzysztof Nosek, Patryk Pikos zajął 3 miejsce, natomiast Natalia Richtscheid zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy serdecznie naszym wspaniałym recytatorom oraz ich opiekunom: p. Karolinie Grzelik, p. Natalii Kukułce oraz p. Joannie Marcinkowskiej.

Natalia Kukułka