26 marca 2019 19:18 | Aktualności

VI POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

Dnia 18 marca 2019 w naszej szkole odbył się I etap VI Powiatowego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego. Z naszej szkoły wzięło udział 7 uczniów klas III oddziałów gimnazjalnych. Z informacji zamieszczonych na stronie I LO w Świdnicy w I etapie konkursu wzięło udział 111 uczennic i uczniów z 8 gimnazjów i szkół podstawowych powiatu świdnickiego. Do finału VI Powiatowego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego awansowało 20 gimnazjalistów. Wśród nich znalazła się nasza uczennica klasy IIIC Anastazja Lato. Finał Konkursu odbędzie się 5 kwietnia 2019r. o godz. 10.00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. J. Kasprowicza w Świdnicy. Gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces w kolejnym etapie.

Edyta Weryńska