23 marca 2019 20:07 | Aktualności

POWIATOWY ETAP KONKURSU WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM 2019”

W dniu 20.03.2019r. w Dobromierzu odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom 2019". W zmaganiach powiatowych wzięło udział 6 uczniów naszej szkoły. W młodszej kategorii wiekowej: Bajcer Wioleta, Kustra Michał i Pawlicka Marcelina a w  starszej kategorii wiekowej: Lato Anastazja, Nowak Piotr i Richtscheid Natalia. Wspólnie z czwórką uczniów z SP Strzelce reprezentowali oni Gminę Marcinowice. Wyróznionych zostało dwoje naszych uczniów: Anastazja Lato za zajęcie II miejsca  i Wioleta Bajcer za zajęcie VI miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Wyróżnieni uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i dodatkowymi nagrodami, a pozostali dyplomami i nagrodą pocieszenia. Gratuluję występów i zapraszam już dzisiaj uczniów naszej szkoły do udziału w następnej edycji konkursu za rok.

Opiekun szkolnej reprezentacji Ppoż Władysław Bielecki