15 marca 2019 09:55 | Aktualności

SUKCES W KONKURSIE "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"

W dniu 14 marca 2019r. w Urzędzie Gminy Marcinowice odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom 2019”. Naszą Szkołę reprezentowało 6 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych. Wszyscy awansowali do etapu powiatowego, który odbędzie się w dniu 20 marca 2019r. w Dobromierzu. Nasi reprezentanci zajęli następujące miejsca:

młodsza kategoria wiekowa: Bajcer Wioleta I miejsce; Kustra Michał II miejsce; Pawlicka Marcelina IV miejsce

starsza kategoria wiekowa: Richtscheid Natalia I miejsce; Lato Anastazja II miejsce; Nowak Piotr III miejsce.

Laureaci otrzymali piękne nagrody. Gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszych etapach konkursu.

Opiekun reprezentacji-Władysław Bielecki.