14 marca 2019 08:05 | Aktualności

SZKOLNY KONKURS NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

Szkoła Podstawowa w Marcinowicach ogłasza konkurs dla uczniów klas IV-VII na najpiękniejszą palmę Wielkanocną. Własnoręcznie wykonane palmy można zgłaszać na konkurs w bibliotece szkolnej do 5 kwietnia 2019 r. Przewiduje się przyznanie nagród, wyróżnień oraz dyplomów. Wszystkie prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej podczas imprezy „Tradycje Stołu Wielkanocnego”.

Warunku uczestnictwa:

Prace konkursowe muszą być pracami własnymi.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać tradycyjne palmy wielkanocne.

Technika wykonania: materiały naturalne (np. bukszpan, bazie, suche kwiaty itp.), krepa, wstążka, wydmuszki, bibuła itp., wielkość: bez ograniczeń. Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu jedną palmę.

Dorota Hurlak