11 marca 2019 07:40 | Aktualności

POWIATOWE POTYCZKI JĘZYKOWE Z WYRÓŻNIENIEM!!!

7 marca 2019 uczniowie klas VIII w składzie: Natalia Richtscheid, Maksym Sznajder i Franciszek Leśniański reprezentowali naszą szkołę w powiatowym konkursie języka angielskiego i niemieckiego. Konkurs ten pod nazwą „Powiatowe Potyczki z Językiem Angielskim i Niemieckim odbył się w Społecznej Szkole Podstawowej w Świdnicy i miał charakter wieloetapowy. Trzeba było się wykazać się bardzo wysokimi umiejętnościami w mowie i piśmie w obydwu językach oraz posiadać bogatą wiedzę o krajach anglo- i niemieckojęzycznych. Występy i prace naszych uczniów zostały wysoko ocenione przez jury,  a szczególne wyróżnienie otrzymał Maksym Sznajder.

Naszym POLIGLOTOM  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Tekst: Alicja Balcerska-Beyer