10 marca 2019 10:43 | Aktualności

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM 2019”

W dniu 4 marca 2019r. odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom2019”. W młodszej kategorii wiekowej( klasy VI i młodsi ) wystartowało 12 uczestników a w starszej kategorii wiekowej( klasy VII i starsi ) także 12 uczestników. Testy wyboru, które wypełniali uczniowie oraz dogrywka w grupie starszej wyłoniły zwycięzców etapu szkolnego, którzy będą w dniu 14 marca reprezentować Szkołę w Marcinowicach na etapie gminnym w/w konkursu. Są to następujące osoby:

- młodsza kategoria wiekowa: Pawlicka Marcelina V a SP, Kustra Michał VI a SP i Bajcer Wioleta VI b SP

- starsza kategoria wiekowa: Richtscheid Natalia VIIIb SP, Lato Anastazja IIIc Gim i Nowak Piotr IIIc Gim

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w dalszych etapach.

Organizator etapu szkolnego i opiekun reprezentacji szkoły Władysław Bielecki