WITAMY NA NASZEJ STRONIE :: WITAMY NA NASZEJ STRONIE :: WITAMY NA NASZEJ STRONIE:: WITAMY NA NASZEJ STRONIE::WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Aktualności

03 grudnia 2018 20:49 | Aktualności

FINAŁ DOLNOŚLĄSKIEJ PIŁKI HALOWEJ

W dniu 01.12.2018, w sobotę, w Chocianowie w powiecie polkowickim, odbyły się finały dolnośląskie piłki halowej chłopców do lat 15 LZS. Jedną z 7 startujących drużyn w tym dniu, w hali sportowej SP w Chocianowie, była reprezentacja naszej szkoły jako przedstawiciel powiatu świdnickiego i strefy wałbrzyskiej . Drużyny, po rozlosowaniu, rozegrały mecze grupowe w dwóch grupach. Naszej drużynie udało się zremisować z faworytem turnieju, drużyną ze Żmigrodu 1:1, ale drugi mecz niestety przegraliśmy 0:3 z drużyną z Gaworzyc. W efekcie rozgrywek grupowych zajęliśmy 3 miejsce w grupie co dao nam możliwość gry o 5 miejsce w turnieju. Szansy nie zmarnowaliśmy i mecz o 5 miejsce z drużyną ze Ścinawki Średniej wygraliśmy 2:0.  Reprezentacja szkoły wystąpiła w składzie: Banach Konrad 3C Gim., Hruszowiec Miłosz „C” 3B Gim., Korpysa Patryk 3A Gim., Lech Michał „GK” 3C Gim., Moczurad Szymon 8as, Nowak Piotr 3C Gim., Pachoł Krystian 3C Gim., Przybyło Jakub 3B Gim., Smok Dawid 3B Gim. i Staszkowian Patryk 3B Gim.   Sponsorem wyjazdu i udziału naszej drużyny w w/w zawodach był GLKS Marcinowice kierowany przez Pana Arkadiusza Wiśniewskiego.

 Trener: Władysław Bielecki

   PS: Już teraz zapraszam reprezentacje klas IV-VIII SP i 3 Gim. Do udziału w mistrzostwach szkoły w piłce halowej, które niebawem rozpoczną się na środowych SKS-ach prowadzonych przeze mnie.

Przeczytano: 369 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: