30 listopada 2018 11:54 | Aktualności

ĆWICZENIA W KOMUNIKACJI

W dniu 22.11.2018r. uczniowie kl. 7b Szkoły Podstawowej w Marcinowicach wraz z wychowawcą klasy – Panią A. Balcerską – Beyer oraz pedagogiem szkoły – P. Martą Borczon, uczestniczyli w warsztatach poświęconych tematyce budowania wzajemnych relacji, komunikacji, podejmowaniu dobrych decyzji w życiu oraz kulturalnego zachowania wobec innych. Warsztaty poprowadzone zostały przez Panią Ewę Drozd – pedagoga oraz edukatora, w Ośrodku Szkoleniowym w Sulistrowiczkach. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego śniadania z młodzieżą. Później rozpoczęły się warsztaty, na których przeprowadzono szereg bardzo ciekawych ćwiczeń z młodzieżą.  Po wykonaniu każdego ćwiczenia uczniowie mogli wypowiedzieć się na temat odczuwanych emocji i przeżyć jakie doświadczyli podczas przeprowadzenia takiego ćwiczenia oraz to co im się podobało lub nie podobało w zajęciach. Podczas zajęć młodzież wspaniale integrowała się ze sobą, podejmowała dialog, wymieniała się wspólnymi doświadczeniami, co z pewnością wpłynie na poprawę wzajemnych relacji.

Alicja Balcerska-Beyer

Marta Borczon