WITAMY NA NASZEJ STRONIE :: WITAMY NA NASZEJ STRONIE :: WITAMY NA NASZEJ STRONIE:: WITAMY NA NASZEJ STRONIE::WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Osiągnięcia

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

NAZWA KONKURSU

ETAP KONKURSU

IMIĘ
I NAZWISKO UCZNIA

MIEJSCE UCZNIA
W KONKURSIE

OPIEKUN

Konkurs Plastyczny „Kartka Świąteczna - Boże Narodzenie – Nowy Rok”

 Ogólnopolski

Anastazja Lato

nagroda

D. Czerwonka

Konrad Szerszeń

wyróżnienie

I Gminny Konkurs Historyczny

Gminny

Anastazja Lato

Piotr Nowak

Michał Lech

I miejsce

M. Rogowska

XI Diecezjalny Konkurs Plastyczny. „Jan Paweł II”

Diecezjalny

Monika Świgost

Natalia Chowaniec

nagroda

wyróżnienie

D. Czerwonka

Zdolny Ślązaczek

z języka angielskiego

Powiatowy

Anastazja Lato

-

N. Kukułka

XI Gminny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

Gminny

Julia Paszkowska

I

N. Kukułka

III Akcja Nadleśnictwa Świdnica ,,Zbieramy żołędzie i kasztany, zimą leśnym zwierzętom je damy”

 

Powiatowy

SP Marcinowice

I miejsce

A. Bożek

Konkurs Recytatorski „Pegazik”

Gminny

Patryk Pikos

wyróżnienie

G. Synowska

XXX Jubileuszowy Ogólnopolski  Bieg Pamięci Rogoźnica 2016

Ogólnopolski

Paweł Łabędź

I miejsce

A.Śliwkiewicz

P. Malczyk

Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Gminny

Julia Paszkowska

I miejsce

K. Grzelik

Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Gminny

Liwia Śrutowska

I miejsce

K.Grzelik

Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

 Gminny

Maja Drapińska

Aleksandra Zakrzewska

II miejsce

K.Grzelik

Gminny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Klas I-III 

Gminny

 Liwia Śrutowska

I

K. Grzelik

Gminny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Klas IV-VI 

Gminny

Karolina Fałat

II

J. Marcinkowska

Gminny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Klas IV-VI 

Gminny

Natalia Richtscheid

III

A .Balcerska

I Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania Klas I-III

Międzyszkolny

Kornelia Zięba

nagroda

J. Hliwa

Międzyszkolny Interdyscyplinarny Turniej  pod hasłem: „Żyj zdrowo w ekologicznej Europie”

Międzyszkolny

Kornelia Zieba

I miejsce

J. Hliwa

Międzyszkolny Turniej Interdyscyplinarny pod hasłem „Żyj zdrowo w ekologicznej Europie” dla klas I-III

Międzyszkolny 

Kornelia Zięba

Bartosz Rozenek

Michał Mytkowski

Marta Ryżak

Szymon Kędzior

Oliwia Hołubecka

I miejsce

M. Sordyl

Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania klas I - III

Międzyszkolny 

Wioleta Bajcer

nagroda

M. Sordyl

Miedzyszkolny konkurs Pięknego Czytania klas I - III

Międzyszkolny

Julia Bar

wyróżnienie

B. Jaskulska

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Powiatowy

Anastazja Lato

I

B. Marcinkowska

 

Międzyszkolny Interdyscyplinarny Turniej  pod hasłem: „Żyj zdrowo w ekologicznej Europie”

Międzyszkolny

Bartosz Rozenek

I

A. Pierchorowicz-Pilarska

 VI Rowerowy Rajd Gmin Ślężańskich

Powiatowy

Anastazja Lato

Piotr Nowak

Oliwier Nykiel

Natalia Richtschied

II miejsce

P. Malczyk

Turniej Halowej Piłki Nożnej Dzieci do lat 13

Powiatowy

Wojciech Bech

Piotr Nowak

Patryk Staszkowian

Mateusz Hadam

Mateusz Węgrzyn

Maksymilian Alicki

Dominik Klusaczyk

IV miejsce

P. Malczyk

zDolny Ślązaczek

Powiatowy

Krzysztof Nosek

udział

L.  Cieszyńska J. Woszczyk