WITAMY NA NASZEJ STRONIE :: WITAMY NA NASZEJ STRONIE :: WITAMY NA NASZEJ STRONIE:: WITAMY NA NASZEJ STRONIE::WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Nasze Sukcesy

 ROK SZKOLNY 2015/2016

NAZWA KONKURSU

ETAP KONKURSU

IMIĘ, 
NAZWISKO UCZNIA

MIEJSCE UCZNIA
W KONKURSIE

OPIEKUN

zDolny Ślązak Gimnazjalista

Etap wojewódzki XV Dolnośląski Konkurs Historyczny Finał

 

Aleksandra Galuba

 laureatka

J.Chrapusta

J. Gaik

III Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy dla Gimazjalistów

Powiatowy

Justyna Kutyba

III

A.Kasprzyk

XIV Turniej Wiedzy „Pierwsza Pomoc”

Ogólnopolski

Hubert Kołodziej

Aleksandra Galuba

Justyna Kutyba

Krzysztof Dąbrowski

I miejsce

R.Konarska

Konkurs Recytatorski „Pegazik”

Powiatowy

Hubert Kołodziej

Wiktoria Figura

Wyróżnienie

R. Konarska J. Gaik

V Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego "Wie weit bist du jetzt?"

Powiatowy

Kutyba Justyna

II

W. Kamińska

 Unihokej chłopców

Finał strefy wałbrzyskiej SZS

 Duda Karol, Gerus Kacper, Grzywa Mateusz, Stróżyk Miłosz, Cajzner-Michnik Damian, Marzec Adrian, Dąbrowski Krzysztof, Kulus Piotr, Leń Konrad, Słowiński Mateusz

II miejsce

W. Bielecki

Unihokej chłopców

Finał dolnośląski SZS

Duda Karol, Gerus Kacper, Grzywa Mateusz, Stróżyk Miłosz, Cajzner-Michnik Damian, Marzec Adrian, Dąbrowski Krzysztof, Kulus Piotr, Leń Konrad, Słowiński Mateusz.

IV miejsce

W. Bielecki

Ogólnopolski konkurs literacki „Zachowaj trzeźwy umysł”

Ogólnopolski

Katarzyna Zwarycz

Laureat

J. Gaik

E. Janik

Piłka halowa chłopców do lat 15 LZS

Finał strefy wałbrzyskiej LZS

Śmietana Mateusz, Chrąchol Piotr, Grzywa Mateusz, Marzec Marcel, Cajzner-Michnik Damian, Marzec Adrian, Dąbrowski Krzysztof, Kulus Piotr, Ciuba Dominik, Ciecierski Michał.

II miejsce

W. Bielecki

Zawody sportowe

Półfinał w piłce siatkowej dziewcząt SZS szkół gimnazjalnych

Reprezentacja  szkoły-dziewczęta.

II-miejsce

W. Myczkowski

Półfinał Powiatowy w siatkówce dziewcząt SZS 

Półfinał Powiatowy w siatkówce  dziewcząt 

Reprezentacja szkoły

II –miejsce

W. Myczkowski

Finał strefy w siatkówce plażowej chłopców SZS 

Finał strefy w siatkówce plażowej  chłopców SZS 

K. Młocek

M. Sznurowski

VIII-miejsce

W. Myczkowski

 Gimnazjady Młodzieży w Unihokeju Dziewcząt         Finał dolnośląski

Wojewódzki

Hruszowiec Karolina, Galuba Aleksandra, Kozakiewicz Julianna, Młocek Izabela, Tomala Izabela, Dąbrowska Alicja, Moczurad Eliza, Taratuta Patrycja, Szydłowska Natalia, Kutyba Justyna.

VIII miejsce

A.Radzikowski

Turniej Coca Cola Cup 2016 piłka nożna dziewcząt

Powiatowy

Czop Oliwia, Dunaj Nicola, Kozakiewicz Julianna, Młocek Izabela, Wajda Monika, Dąbrowska Alicja, Moczurad Eliza, Taratuta Patrycja, Karwała Paulina, Piechurska Natalia.

III miejsce 

A. Radzikowski

XXX Ogólnopolskie Biegi Przełajowe "Bieg Pamięci Gross Rosen 2016"

 

 

Ogólnopolski

 

Patrycja Taratuta

Roksana Łeńska

Izabela Winnicka

Julianna Kozakiewicz

Sandra Palej

Justyna Kutyba

Dominika Tokoń

Martyna Kordiak

Izabela Młocek

Wiktoria Figura

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

IV miejsce

 IV miejsce

V miejsce

VI miejsce

VII miejsce

VIII miejsce

IX miejsce

A. Radzikowski

A.Radzikowski

VI Rowerowy Rajd Gmin Ślężańskich,

 

Alicja Dąbrowska,

      Patrycja Taratuta,

 Aleksandra Galuba,

Krzysztof Dąbrowski

II miejsce

A. Radzikowski

Konkurs na Gwiazdę Betlejemską

 

Powiatowy

Izabela Winnicka

Agata Bucior

Patrycja Taratuta

Natalia Piechurska

Klaudia Janik 

I miejsce

D. Czerwonka

Konkurs Plastyczny pt. „Kartka Świąteczna - Boże Narodzenie – Nowy Rok”

Ogólnopolski

Alicja Dąbrowska 

wyróżnienie

D. Czerwonka

Patrycja Kukurenda 

II miejsce

Kacper Pawlik

III miejsce

Alicja Król 

wyróżnienie

Konkurs Plastyczny pt. "Widokówka ze Świdnicy"

Ogólnopolski

Justyna Kutyba 

Maria Pielech 

nagroda

D. Czerwonka

Powiatowy Konkurs „Arsenał Pamięci”, Świdnica 2016 

Powiatowy

Eliza Moczurad

Wiktoria Figura

Szydłowska Natalia

III

J Gaik

I runda Turnieju piłki Nożnej "Coca Cola Cup 2016"

Powiatowy

Smietana Mateusz, Kotus Gabriel, Grzywa Mateusz, Marzec Marcel, Cajzner-Michnik Damian, Marzec Adrian, Kurzeja Bartłomiej, Kulus Piotr, Ciuba Dominik, Słowiński Mateusz

V

W. Bielecki

 

XXX Ogólnoploskie Biegi Przełajowe "Bieg Pamięci Gross Rosen 2016"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogólnopolski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dąbrowski Krzysztof

II


 

 

 

 

 

 

 

W.Bielecki

 

 

 

 

 

 

Partyka Eryk

VI

Gerus Kacper

IX

Kurzeja Bartłomiej

XI

Giedrewicz Kacper

XIII

Hruszowiec Michał

XV

Eliminacje strefowe turnieju piłki nożnej  chłopców "Piłkarska Kadra Czeka 2016",

Strefa wałbrzyska

Kotus Gabriel, Słowiński Mateusz, Marzec Marcel, Kurzeja Bartłomiej, Gerus Kacper, Duda Karol, Stróżyk Miłosz, Kluza Dorian, Młocek Jakub, Sroka Kacper, Matyjaszczyk Bartłomiej, Dżugaj Adam

III

W.Bielecki

 

 

 OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

NAZWA KONKURSU

ETAP KONKURSU

IMIĘ,  NAZWISKO UCZNIA

MIEJSCE 

OPIEKUN

Wojewódzki

Konkurs Recytatorski

 „Pegazik”

Powiatowy

 W. Figura

 

I miejsce

Janusz Gaik

Wojewódzki  Konkurs Recytatorski „Pegazik”

Finał wojewódzki

 W.Figura

Wyróżnienie

[równoznaczne z 4 miejscem]

Międzypowiatowy Konkurs "Kaziukowe Gadanie"

Finał międzypowiatowy

 A. Król 

III miejsce

Powiatowy Konkurs „Arsenał pamięci”;

Finał powiatowy

 E. Moczurad,  E.Piechurska. W.Moczurad

 II miejsce

XIII Turniej Wiedzy „Pierwsza Pomoc”

Ogólnopolski

M. Sawicka, W.Moczurad, B. Mikuła E. Poznańska,  M.Maksajda (rezerwowa)

I miejsce

Renata Konarska

Liga Humanistyczna

Regionalny

 M.Bojczuk, W.Moczurad

A. Kozina

 

Grażyna Synowska

Gminne Eliminacje Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”

Gminny

M. Sawicka

 I miejsce

X Edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Bohaterach Książki ,,Kamienie na szaniec”

Powiatowy

W.Moczurad

E.Piechurska

II miejsce

Liga Naukowa - Matematyczna

Regionalny - internetowy

W. Gaik

 

 

Magdalena

Horodyska-Garbiec

II Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy dla gimnazjalistów w I LO w Świdnicy

Finał

P. Cejnóg

Finalista

II Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy dla gimnazjalistów w I LO w Świdnicy

Finał

A. Kozina

Finalista

Powiatowy Konkurs dla Szkół Gimnazjalnych „Wie weit bist du jezt?”

Powiatowy

J. Kutyba

III miejsce

Wioletta Kamińska

Finał Strefy Wałbrzyskiej w unihokeju chłopców

Strefowy

 B. Cielecki, M. Gerus

 D.Trześniowski, P.Cejnóg, A. Baczulis, B. Mikuła, K. Leń,E. Flis, K. Górajewski, K. Kuklis

II miejsce

Wojciech  Poznański

Finał Dolnośląski Gimnazjada Młodzieży W unihokeju chłopców

Wojewódzki

B. Cielecki, M. Gerus, E. Flis

D. Trześniowski,P. Cejnóg,

A. Baczulis, B. Mikuła, K. Leń, K. Górajewski, K. Kuklis

VI miejsce

Wojciech  Poznański

Turniej Strefy VI Halowej Piłki Nożnej Do Lat 15

Strefowy

M. Gerus,D.Trześniowski
K. Tobera,P. Gaładyk
Sz. Trościanko,P.Tomala
K. Górajewski,D. Olech
D. Cajzner-Michnik

I miejsce

Finał Dolnośląski Halowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców do lat 15

Wojewódzki

M. Gerus,D. Trześniowski
K. Tobera,P. Gaładyk
Sz. Trościanko,P. Chrachol
K. Górajewski, D. Olech
D. Cajzner-Michnik

 VI miejsce

Wojciech  Poznański

Finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju dziewcząt

Strefowy

K. Hruszowiec

 A. Galuba

 M.Sawicka

 E. Janik 

E.Piechurska

 E. Poznańska

 P. Taratuta

B.Mikuła

W. Kędzior 

I. Tomala 

IV miejsce

Adam Radzikowski

 

Finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju dziewcząt 

 

Strefowy

K. Hruszowiec

 A.Galuba  

M. Sawicka

W. Kozakiewicz

E. Janik  

E. Piechurska

E. Poznańska

P.  Taratuta

B. Mikuła

W. Kędzior

I. Tomala 

IV miejsce

Finał Gimnazjady Młodzieży Szkolnej – piłka koszykowa dziewcząt

Powiatowy

E. Poznańska

W. Kozakiewicz

M. Sawicka

E. Piechurska

P. Taratuta

M. Wajda

M. Maksajda

B. Mikuła

N. Juśko

A. Galuba

W. Kędzior

 

 IV miejsce

Adam Radzikowski

Finał Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców

Powiatowy

Sz. Czernicki 

D. Michnik - Cajzner

  IV miejsce

 XXIX  Ogólnopolskie Biegi Przełajowe

Ogólnopolski

P. Taratuta 

A. Dąbrowska

B. Mikuła 

K. Janik 

K. Dąbrowski 

O. Czop

I miejsce

 III miejsce

 IV miejsce

 VII miejsce

VIII miejsce

 VIII miejsce

Adam Radzikowski

V Rowerowy Rajd Gmin Ślężańskich

Strefowy

A. Dąbrowska

K. Dąbrowski 

P. Taratuta

A. Galuba 

I miejsce

Konkurs Plastyczny pt. "Widokówka ze Świdnicy"

Powiatowy

B. Mikuła

E. Poznańska

W. Moczurad

nagroda

Dorota Czerwonka

J. Wilczyńska

M. Hruszowiec

W. Kozakiewicz

wyróżnienie

Konkurs Plastyczny pt. "Barwy Niepodległości"

Ogólnopolski

E. Moczurad


nagroda

W.. Moczurad


wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Kartka świąteczna - Boże Narodzenie - Nowy Rok 2014"

Ogólnopolski

W. Moczurad


nagroda

Dorota Czerwonka

P. Taratuta


udział W Wystawie

Biennale Wojewódzkie pt.  "Zabytki w pejzażu Dolnośląskim"

Wojewódzki

E. Moczurad

 M. Bojczuk

I wyróżnienie

 III wyróżnienie

Dorota

Czerwonka

IV edycja konkursu plastycznego "Rysuję PROW 2007-2013"

Wojewódzki

A. Gańko

III miejsce

Dorota

Czerwonka

Konkurs poezji Śpiewanej w kategorii II klasy gimnazjalne

Międzygminny

Zespół Happy Angels

wyróżnienie

Żaneta Król

Konkurs Recytatorski Piosenki Religijnej kat. II klasy gimnazjalne

Międzygminny

M. Sawicka

I miejsce

Żaneta Król

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Powiatowy

E. Poznańska

II miejsce

Władysław Bielecki

Ponadregionalny Konkurs "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"

 III

W. Moczurad.

B. Mikuła

W. Gabryliszyn

K. Dąbrowski

grupowo II

 

indywidualnie: 

Wiktoria Moczurad I

Edyta Migo